на відпочинку у лісі в жодному разі не ламайте дерева,адже на них живуть інші створіння,гриби треба тільки зрізари,бо якщо їх просто виривати,то більше гриб там не виросте.також не розпалюваті вогнище та не смітити,природу любити ті берегти.в жодному разі не можна ловити пташок та інших звірів,повірте,вони цьому раді не будуть.
Ответ дал: Гость
слово батьківщина утворилось від слово "батько". слово "батьківщина", "батько", "батьки" мають спільний корінь бать-. і означає, що йдеться про країну батьків або пращурів.
Ответ дал: Гость
чому потрібно знати історію
як відомо, історія не любить слова "якби". історики говорять так: "це було, воно стало причиною того, ".але порушимо це правило й спробуємо уявити, що могло б статися з нашим народом, якби не було запорозької січі. очевидно, тоді б зовсім не стало україни, не стало б українського народу, як не стало на землі багатьох племен і народів, їх розтерзали вороги, розтоптала жорстока дійсність.наш народ існує, тому що його оборонили й відстояли мужні лицарі запорожжя. наперекір усім обставинам вони вибороли нам право жити на своїй землі і бути українцями.і як буває прикро, що ми чуємо про воєнне мистецтво римських легіонерів і не маємо уявлення про ратну майстерність запорожців. знаємо про подвиги ганні і не знаємо про подвиги самійла кішки, петра сагайдачного чи івана сірка. захоплюємося подвигом спартанців біля фермопілів і не знаємо про подвиг козаків під історією треба не просто цікавитись, її треба досконало знати. бо історія — не просто минуле народу, це його жива душа. ось чому той, хто не знає історії, ніколи не зрозуміє свого народу.
Популярные вопросы