кожна людина мріє здобути гарну професію, стати успішною, досягти чогось у житті, а для цього треба докласти неабияких зусиль. навчаючись ми створюємо наше майбутнє, і яким воно буде успішним чи ні залежить тільки від нас для того щоб отримати спеціальність у вищому навчальному закладі треба добре вчитись у школі.
отже, знання--це багатство, яке ніхто не зможе в нас забрати, маючи такий скарб, ми зможимо досягти успіхів у житті
Ответ дал: Гость
я так розумію це прислів'я: птах цінує своє гніздо, оскільки він його сам зробив. кожній людині мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі. любіть свій рідний край,свою землю!
Ответ дал: Гость
здавна в народі кажуть: яка криниця - такий і господар, який поріг - така й господиня. у цій приповідці, немов у дзеркалі, відбилася не лише людська працьовитість, але й охайність, адже споконвіків люди намагалися оздобити своє обійстя мистецькими витворами, надати йому вигадливих форм, прикрасити багатою фантазією. і особливо це стосується криниць - цих найевятіших місць. як тут не згадати прекрасний народний звичай. майже в кожному селі, на гомінких перехрестях доріг або просто в полі цебенять живі джерела і незвідь-ким їхню невгамовну течію прихо-рошено турботливими руками. над колодязями зводили всіляких форм дашки. вони мають і практичну доцільність -вода завжди залишається чистою.
Ответ дал: Гость
1)пильна людина
2)невдячний
3)нерозумний
4)розводять плітки
люди у селі не святі горшки ліплять.
мені всі кажуть,що я лобом неширокий.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Твір «суть української душі» за «наталка полтавка»...
Популярные вопросы