у кожного в житті е свое кохання . кохання - це те від чого ти посміхаєшся, навіть коли утомився.кохання - це коли ти говориш хлопчикові, що тобі подобаеться його сорочка й він починає носити її щодня.коли тебе хтось любить, він вимовляє твоє ім’я по-особливому. твоєму ім’ю затишно в нього на язичку.
коли ти когось кохаєш, у тебе вії розорюються й з-під них вилітають зірочки.
для всіх кохання це щось свое те до чого ти прямуеш і для чого ти жевешю
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Діалог на тему головне для людини не освіта а мудрість...
Популярные вопросы