Багато з нас думають що вони герои.але дивлячись у можна вважати цього чоловiка.от i про якого я розповiм вам дуже цiкаву та трагiчну.вiн одного дня повiв своiх дiтей на рiчку.але нixто з них не знали icторii цiei рiчки.вiн всiм своiм дiтям:на на глибину нixто не ходiть.всi послухалися,крiм молодшоi доньки.вона попливла ,i ii понесла течiя.дууже далеко.батько пiшов рятувати,але марно вiн врятував iй життя,але не врятував його собi.о сь кого треба вважати героем
Спасибо
Ответ дал: Гость
хвастуни завжди мають все краще, аніж оточуючі.
хтось викинув сміття на узбіччя, але якась совісна людина прибрала його.
міський транспорт почав розвиватися на почаку 20 століття.
на сцені колектив танцював закарпатський танець.
мама завжди називає мене рзними пестливими словами.
мені шістнадцятий
біля зупинки стояв кістлявий парубок і смалив цигарку.
агентство запропонувало непоганий відпочинок у єгипті.
зловісні звуки перервали сон івана івановича.
у кожному фільмі для головного героя повинна блиснути надія - і тоді він переможе зло!
Ответ дал: Гость
попливли тумани ранком
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Твір з фразеологізмами на тему,, який вчинок можна вважати героїчним,, !...
Популярные вопросы