вже давно стало зрозуміло, що довкілл потребує нашого захисту. але чомусь люди поступово знищують природу і ставляться до неї як споживачі. а щозалишиться після нас майбутнім поколінням, яким теж хотілося б жити на «барвінковій землі» і мати міцне здоров’я? нічого доброго, тому треба докласти всіх можливих зусиль і врятувати природу. як? кожен має змінюватися. якщо ви влаштували пікнік, то після його завершення, поприбирайте після себе усе сміття. не забруднюйте водойми. намагайтеся якомога менше використовувати сильнодіючі миючі засоби. поліетиленовими пакетами користуються в усіх країнах, але, перілж їх розпаду в природі займає 100 — 200 років. тому краще такі пакети замінити текстильними сумками. захист природного середовища розпочинається з нашої свідомості, з нашого будинку, з нашої квартири. тому заощаджуйте електрику; в масштабах країни це закрити бодай одну електростанцію. економлячи енергію, ви також робите внесок у боротьбу з загальним потеплінням. важливий чинник — це транспорт, який понад усе завдає шкоди природі. уникайте, наскільки це можливо, автотранспорту, користуйтесь велосипедом, оскільки заощадження будь-яких ресурсів — невід’ємний елемент збереження живої природи. не менш значну роль грає і здоровий спосіб життя. обмежуйте себе у вживанні алкоголю і палінні, яке також шкодить не лише вам, але і довкіллю. такі заходи зберегти та відновити природу, і на нашій планеті всі будуть жити д
Спасибо
Ответ дал: Гость
чудова пора осінь.небо ніби зв"язане з мокрою землею сірими ниточками дощу ,а на вікні крапельки, неначе сльозинки.небо чомусь плаче , а може не плаче. а напуває стомлену землю.на кожній тоненькій гілочці нанизані кришталеві прозорі намистинки дощу. яка краса! а вмиті дерева стоять чистенькі ,як після купелі.вони приготувались до зими.
Ответ дал: Гость
це розповідне, складне, складносурядне, неокличне, безсполучникове, з однорідними членами речення(здаэться), перше просте з підрядним означальним, друге з паралельною підрядністю.
Популярные вопросы