Різну інформацію можна знайти у словниках: чи правильно я кажу, так чи ні вживаю слово або вираз, чи правильний переклад цьогослова на іншу мову. знайдемо і науковий опис мови, його історію, сучасний стан, пояснення запозичених, маловживаних і застарілих слів, знайдемо систематизацію знань, глибоке пізнання дійсності, історії і культури народу, що говорить на тією чи іншою мовою. словники присутні в нашому повсякденному і професійному житті. завдання, що вирішуються за словників, охоплюють сьогодні найрізноманітніші галузі науки і практики: викладання української та іноземних мов, переклад, теорія і практика науково-технічної інформації, теорія масової комунікації, соціологія, історія, етнографія, поетика та багато інших.
Спасибо
Ответ дал: Гость
вишивка - це духовний символ українського народу. вишівкою прикрашають одяг і речи побуту. але вишівка не тільки існує як прикраса, а ще як оберіг. дівчата вишивали речи собі на весілля, проводжали любимого в похід, вишивали оберег, сорочку. майже кожна область, кожен район, часто і окремі села з покоління в покоління, від матері до дочки надавали перевагу тому чи іншому орнаменту.
Ответ дал: Гость
навесні берези практично також, як і в інший час року. гілки у них ростуть високо (у зрілих стовбурів) і вони показують свою відмінність - білі стовбури з чорними смужками від розтріскалася кори. однак восени береза - золота від жовтого листя на ній, взимку - на ній зовсім листя вже нема, а лише порожні гілки, а ось навесні береза зачаровує своїми сережками і зеленим листям. нирки розпускаються і дрібні листочки так і просяться назовні. з розтріскалася кори тече сік - березовий - трохи солодкуватий від смаку дерева. береза немов плаче від зустрічі з весною - так вона її зустрічає.
Популярные вопросы