Привіт сашко . - привіт максим. - максим ти памятаєш що завтра дпа - так сашко я пам'ятаю. - ти підготовився - я так а ти - я також - дозавтра я пішов готуватися - я також піду пака
Спасибо
Ответ дал: Гость
в мене в дома є чудесна тваринка це моя собака його звати ! в тього карі очі , пушистий хвостик , та красивий ! він постійно мені посміхаїться а його коричнева шерсть так і переливаїться на промінях сонця. я люблю свою тваринку і тому за ним та вигулюю,
Ответ дал: Гость
с у д д `я - 5 букв, 4звуки, 2 склади, наголошений 2 склад.
- о =: о
с т а т т ` я - 6 букв, 5звуків, 2 склади , наголошений 2 склад.
Популярные вопросы