Була осінь. день був теплий, навіть парк. мені відкрилася невелика галявина. дві берези. під березами-пень. поруч з пнем в зеленому брусничники червона сироїжка. така величезна, яких в житті своєї я ще не бачив. вона така стара, що краї її завернулися вгору. вона була схожа на велику глибоку тарілку. у тарілці листочок-маленький, сухий, жовтий
Ответ дал: Гость
мандривка кленового лысточка дуже цикава вин колы сыльный витер зрывауться и подорожуе по нашиш планети и патим в"яне або гные
Ответ дал: Гость
я вважаю що людина робить добру справу вiд щирого серця,для того,щоб оточуючим було затишно и комфортно,щоб життя навколо ставало цiкавою та захоплюючою.тiлюди,якi зробили добро нам,ми iх поввинi поважати та вiдповiсти теж самим.
отже за добру справу варто добре постояти
Ответ дал: Гость
лiто- цiкаво, а скiльки вже лiтнiх канiкул було в тебе? це легко полiчити! i всi вони рiзнi. як же їх запам*ятати? спробуй щолiта записувати враження про найцiкавiшi днi канiкул.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Діалог про людей які подолали свої недуги і тих хто їм в цьому допоміг...
Популярные вопросы