Знання іноземних мов, крім своєї, рідної, вважаю за необхідне. і чим більше, людина знає мов, тім більше в неї можливостей. деякі люди вивчають мови тому, що їм потрібно це для роботи, інші подорожують за кордоном. усі, хто знають багато іноземних мов, можуть розмовляти з людьми з інших країн, читати твори закордонних авторів, що робить ширшим світогляд. нині іноземні мови відіграють велику роль: мі живемо в такий година, коли дедалі ширше розвиваються зв'язки з різними країнами й . незалежно від того, якові професію ми оберемо після закінчення школи, де будемо працювати, знання іноземної мови, як мінімум однієї, може бути просто необхідним.
Спасибо
Ответ дал: Гость
не потрiбно до них кричати! поводитися чемно.
Ответ дал: Гость
діалог-розмову дідуся з онуком про хліб та пшеницю з використанням сполучників підрядності, пропоную скласти так: - діду, а чого в україні так шанують хліб? - онучку, хліб - справжній скарб, що здатний прогодувати кожного з нас.- а чи важко виготовляють хліб? - так, люди тяжко працюють, щоб хліб потрапив до нашого з тобою столу. - може, розповіси мені трохи? - звичайно. спочатку люди обробляють землю та сіють пшеницю. потім збирають достиглу пшеничку та відправляють її на млин. там її переробляють на борошно. а далі, спробуй сам здогадатись, як виготовляють хлібчик. - мабуть, діду, потім борошно відправляють до пекарні, у якій кулінари випікають смачний хліб. потім вантажники завантажують його до машини та розвозять крамницями.- все правильно, онучку. але ж не лише хліб виготовляють з борошна.- а що ще, діду? - ще з борошна виготовляють булочки, бублики, печиво, пироги та пиріжки, пампушки та вареники. тож варто шанувати пшеницю, що нас годує.- дякую тобі, дідусю, за таку цікаву розмову! - звертайся, онучку!
Популярные вопросы