Бел-ка если в языке на остальных других незная и ты не понятно написал
Спасибо
Ответ дал: Гость
в майбутньому я бачу украину дуже мальовнычою державою.на кожний вулыци квитнуть каштаны.люды зустричають схид и захид сонечка ,и радиють новому дню.ось такою я бачу украину в майбутньому.
Ответ дал: Гость
я вважаю,що гарна та людина,яка має добре серце.людина,яка має добре серце,завжди в скрутну хвилину,зможе заступитися за сривдженого.тому добро завжди повертається до того,хто його віддає.
Популярные вопросы