Ядуже часто використовую функцію у моєму телефоні "нагадувати про зустріч".
Спасибо
Ответ дал: Гость
я сьогодні не уявляю собі зими без святкування нового року та різдва христового. це мої два найулюбленіші свята.під новий рік я завжди чекаю подарунки,а на різдво христове в нас завжди святкова вечеря,яка проходить в тиші та спокої з молитвами. мені це дуже подобається.наче якесь таїнство.в такий святвечір я завжди загадую бажання.і це цікаво.
Ответ дал: Гость
найбільше мені подобається розмовляти з мамою. я дуже люблю її цікаві розповіді, адже вона дуже досвідчена, багато мандрувала. моя мама це також моя подруга. вона завжди дасть пораду,підтримає у важку хвилину.
в її розповідях є багато повчального та корисного.я не знаю більш такої людини як моя матуся.
Популярные вопросы