федір манайло, автор картини "золота осінь", - народний художник україни. народися і жив на закарпатті. картини митця - це мальовнича візитна картка карпат. на цій картині зображена осінь. на пожовклій траві стоять сільські хатинки. на сонних берегах височіють білокорі берізки з золотавими кронами. ліворуч - дерева вогненно-червоні, а праворуч ще зелені. неподалік протікає тиха річка. позаду стоїть гора. вона не мов зливається з небом. така погода дає відчуття спокою. хочеться просто милуватися краєвидом з картини і спострерігати за красою життя.
Спасибо
Ответ дал: Гость
жовтень-батенько холодний, але листопад ще холодніший. чим холоднішим буде останній тиждень лютого, тим теплішим буде березень.
Ответ дал: Гость
звичайно, у такому тексті може іти розповідь про істоти, які захищають ліс. хижаки (вовки, лиси) з"ї слабких, хворих, не їм розмножуватися та заражати інших звірів у лісі. птахи пої безліч комах, які можуть зашкодити рослинам. бактерії та гриби очищують грунти від залишків вмерлих тварин та рослин.
а ще коли трапляється занадто велике розростання чи розмноження якогось одного виду, то їхні вороги, що харчуються ними стають собі на радість ще й санітарами лісу. наприклад : здавалося б зовсім безпечна тваринка така як заєць може завдати великої шкоди лісу, коли її особин стає дуже багато, пої кору дерев. до листя та гілок перестане надходити корисні речовини з кореню, і рослина загине. не буде їжі не для самих зайців, не для інших травоїдних, не для хижаків. вовки, лиси, сови стають в такій ситуації не злими хижаками, а рятівниками цілого лісу.
Популярные вопросы