Закінчилася осінь.всі дерева вже зовсім голі.вони "зняли" своє яскраве вбрання.та скоро одягнуть нове-зимове.дерева злегка похрусчують своїми тонкими гілками на морозі. д ля когось дерево - це будиночок. білочка влаштувала собі житло в старому дуплі, заздалегідь наносила туди й горіхів, і грибів. узимку дерева, які так весело шуміли своїми кронами влітку стоять завмерши,та весни. ось таке життя у дере зимою.
Спасибо
Ответ дал: Гость
як би не прикро було визнавати, але не можна оминути того факту, що попри всю патріотичну риторику діючого президента держави, та деякі його несміливі кроки у відродженні історичної правди, оточив він себе на всіх рівнях влади все тими ж головами колгоспів, вчорашніми комсомольськими діячами, до яких неможливо пробитися через щільний заслін воєнізованої охорони, небаченої навіть при кучмі
Ответ дал: Гость
в українських віршах та творах часто можна зустріти вислів"українська пісня-душа народу",та чому саме так?
український народ є одним з найспівучіших народів світу.як приємно в українських селах бачити,коли уся родина збирається наприкінці важкого дня і співає народні пісні. та що ж скривається за рядками цих пісень? кожна пісня-це час радощів або смутку, таємничості або відкритості. у кожній пісні немов вкладена частинка життя; почуття, які просто неможливо тримати у собі. наприклад, у колискових мати висловлює свою любов до немовля; у веснянках народ радіє з приходу весни.за народними піснями можна зрозуміти, який характер у народу,як люди ставляться один до одного та до природи.
одним словом,в пісні вкладена уся душа,мудрість та багатство українського народу.
Популярные вопросы