Зима це дуже гарна пора року.взимку можна кататися на санцях.лижах,ліпити сніговика.зимою люди вдягаются тепло бо можна замерзнути.діти дуже люблять цю пору року бо взимку можна грати з снігом який буває тільки в цю пору року.
Спасибо
Ответ дал: Гость
що таке природа? природа- це краса усього живого. але люди не поважають цю красу.вони її забруднюють, знищують,принижують.
щоб жити в злагоді з прииродою потрібно піклуватися за нею, любити, а саме головне не засмічувати.
Ответ дал: Гость
Чому треба берегти природу? я вважаю, що природу треба охороняти, бо це - наш дім і ми теж є частиною природи. якщо смітити у своєму домі, то жити у ньому буде неприємно. те ж саме і з природою: якщо забруднювати землю, повітря та воду, ми самі скоро не зможемо жити на такій планеті. а де ж ми візьмемо іншу, якщо на землі стане неможливо жити? тому треба охороняти природу, не забруднювати навколишнє середовище. тварин та рослин також треба охороняти, бо якщо вони вимруть, буде дуже шкода.
Популярные вопросы