Дієприслівник належить до такої незмінюваної форми дієслова, яка виражає додаткову дію, що пояснює в реченні основне дієслово – присудок.
Спасибо
Ответ дал: Гость
влітку я мрію поїхати до чорного моря. уявляю, як чудово пірнати в морські хвилі, нагріті яскравим сонцем. я узяв би з собою надувний матрац.як приемно після купання полежати на ньому, відпочити, послухати як шумить море. цікаво подивитись на медуз. вони бувають різних кольорів і розмірів. а найбільше бажання побачити дельфінів.я обов'язково поїду до моря.
Ответ дал: Гость
6)
люди не можуть жити без музики.вони слухають музику скрізь, навіть у лісі, коли гуляють і прислухаються до співу птахів.музика буває класичною і сучасною.класична музика виконується у великих залах симфонічними оркестрами.є багато знаменитих композиторів, чия музика виконується в наші дні.класична музика серйозна і вимагає гарного розуміння, інакше вона може видатися нудною і нецікавою.більшість людей віддає перевагу сучасній музиці.
люди старші за віком люблять джаз, рок і поп.є багато співаків і груп, що виконують ту чи іншу музику. я люблю музику і люблю слухати її, тому що вона є добре відпочити. 2) літо — найтепліша пора року.все потопає в темнозеленому листі садів, лісів і парків.удень часто теплий вітер гонить пил, розпечена земля віддає додаткове тепло.на синьому безмежному небі навряд можна помітити хмару. сильне сонце посилає свої всепроникаючі промені на землю. зі словом «літо» пов’язаний час канікул і відпусток.дехто їде до моря, щоб загоріти й засмаглими повернутися додому.
є люди, які проводять вільний час на березі річки. і за все це ми вдячні літу. наприкінці серпня ночі стають прохо лоднішими та довшими. починається час збирання врожаю хліба, овочів і фруктів. літо говорить нам «прощай», на по розі стоїть осінь.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Яка особлива форма дієслова називається дієприслівником...
Популярные вопросы