Дієприслівник належить до такої незмінюваної форми дієслова, яка виражає додаткову дію, що пояснює в реченні основне дієслово – присудок.
Спасибо
Ответ дал: Гость
скласти розповідь на тему "зимові розваги" пропоную так: зима - чудовий час для розваг із батьками та друзями. як тільки випадає сніг, всі люди радіють та виходять на вулицю. все навколо вкривається білосніжною шубкою. у цей час можна дістати санчата та піти на майданчик гратись з друзями. або на вихідних разом із батьками відвідати ліс та спуститися з гірки. а потім випити гарячого чаю з термоса та насолодитися красою зимової природи. також взимку можна кататися на ковзанах, грати в хокей. дуже часто ми з друзями ліпимо снігову бабу. та навіть не одну, а цілу родину! ми робимо їм носики з моркви, хтось виносить шарфик, хтось шапочку. зима - чарівний час див та розваг.
Ответ дал: Гость
ця крилата фраза, як правило, асоціюється в нас із прибиранням будинку або миттям рук перед їжею. але мало хто усвідомлює наскільки важливо підтримувати чистоту внутрішніх органів нашого організму, і насамперед шлунково-кишкового тракту (шкт). адже давня китайська медицина стверджує, що до 95% захворювань спричиняє забруднення товстої кишки. без очищення товстого кишківника неперетравлені залишки їжі починають гнити і бродити, утворюючи токсини, які розносяться організмом, вражаючи печінку, нирки, легені, серцево-судинну і ендокринну системи. перші симптоми зашлакованості: відчуття відсутності енергії, стомлюваність, дратівливість, головні болі, утруднення в скиданні ваги, обкладений язик, неприємний запах із рота.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Яка особлива форма дієслова називається дієприслівником...
Популярные вопросы