пропоную дібрати такі спільнокореневі прикметники до слова ластівка: ⇒ластівчин, ласті в’ячий, ласті в’яний, ласті в’їний, ластів чаний, ластівочий. в словах з апострофом підкреслюємо суцільною лінією місце, де стоїть апостроф. і пояснюємо цю орфограму так: після "в" перед "я", "ї", у словах ластів’ячий, ластів’яний, ластів’їний пишемо апостроф. адже апостроф в українській мові вживається піред я, ю, є, ї після б, п, в, м, ф (у деяких випадках к). у слові ластівчаний пишемо буквосполучення ча- за правилом, що звучить "правопис голосних після шиплячих".
Спасибо
Ответ дал: Гость
калина-символ україни.кажуть,що в калині -материна любов і мудрість.калина цвіте під кінець весни.цвіте вона білими квітами,згодом на місце квітів з являється ягоди.аосень прикрашає яскраво-червоні ягоди,які ховаються під золотими-багряновими листями.люди дуже цінували калину.
Ответ дал: Гость
бути щасливим значить бути любимим та корисним. коли людина може іншим , то вона обов"язково відчуває задоволення. вона знає, що потрібна іншим, що живе недарма в світі. то виходить, що для свого щастя треба приносити щастя іншим. я вважаю, що лише при цій умові, людина може досягнути справжньої радості. того щастя,яке не скінчиться разом із заможністю, здоров"ям та разом зі звільненням з роботи чи зміненням соціального статусу.
щастя - стан людини, яка обирає любити інших і пробачати їх за недосконалість, розуміючи, що й сам не святий. щастя - це можливість дарувати та приймати любов.
Популярные вопросы