1.працювати за комп'ютером не більше 30хв.на день. 2.не їсти і не пити при роботі за комп'ютером 3.відстань від монітора має бути 50-70сантиметрів 4.працювати за комп'ютером у добре освітленій кімнаті.
Спасибо
Ответ дал: Гость
з дитинства нас привчають робити добро людям, у важку хвилину, бути чуттєвими до чужого горя. завжди знайдуться люди готові поспівчувати, , дати пораду. будь-яка людина здатна на добрі вчинки і тому треба не боятися їх здійснювати.
сьогодні ти комусь допоміг, а завтра допожуть тобі. світ не без добрих людей.творіть добро і люди будуть вдячні вам.тільки доброта і милосердя зроблять нас справжніми людьми.
2.людина може бути дуже вродлива,гарно одягнена. а у душі : черства,байдужа,лиха.вона ніколи не буде мати справжніх друзів та щирої подяки.з такими навіть не хочеться спілкуватися. адже людину цінують, поважають,коли вона робить добро.розуміє інших, зможе у важку життєву хвилину. якщо хочеш, щоб тебе оточувало добро, то пам'ятай: добро починається з тебе.творіть добрі справи і люди будуть вдячні вам.тільки доброта і милосердя зроблять нас справжніми людьми.
Ответ дал: Гость
море завжди приваблює людей своєю красою,свіжим повітрям,рокотом хвиль.море лікує різні хвороби.на морському березі будують багато різних санаторіїв.гарно до моря їхати влітку.морська вода в цей період тепла,повітря свіже.приємно в такій воді купатися,зоринати,засмагати на сонці.
отже,я мрію влітку поїхати до моря,оздоровитися там,набрати вражень на весь рік.
Популярные вопросы