на галявині розквітали якскраві волошки,маки,чорнобривці .
хлопчаки та дівчатка пішли гуляти по зеленій вулиці.
сьогодні мене чекає сонячний,вражаючий та хороший день.
на полі щось було засіяно,а там скошено.
рік у рік ,з покоління в покоління точиться боротьба добра і зла.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я дуже люблю бувати на екскурсіях.особливо мени подобаеться відвідуваті визначні місц украіні.я вже побувавала у кам * янці-подільському, хотині, дубні.найбільше мене вражають старовинне замки і фортеці.я мрію побувати у збаразькому замку, що на тернопілі.у
ньому знімали чимало історичних кінофільмів, зокрема "вогнем і мечем" і "тарас бульба". стін збарозького замку пам * ятають славетних сторінках українськоі історії.
Ответ дал: Гость
кожна рідна мова по-своєму прекрасна.вона,мов неповторний самоцвіт,виграває всіма барвами веселки,має своє звучання,свою власну неповторність і красу.кожне рідне слово-це ніби діамантова намистинка на величезному разку нашої пребагатої мови.у великому мовному запасі вибрати слово - то велике вміння.це мова,якою ми розмовляємо й думаємо,без якої не мислимо свого існування.рідна мова - неоціненний скарб,який потрібно не тільки любити,а й берегти як зіницю ока.
Популярные вопросы