На мою думку, обов'язково. адже, ти будеш спілкуватися з людьми і їх треба розуміти. я зараз розповім приклад про себе. так, я народилася на україні и живу тут, але я не спілкуюся на українскій мову. я її знаю, але мені більше до вподоби російська. я ще змалечку вчилася розмовляти на російській, тому і звикла. там, де ти живеш мову треба знати, але розмовляй на тій, яка тобі подобається. наприклад, в голандії є дві мови: німецька і голандська. люди знають дві мови, але говорять на одній. так і в нас. наверное, я ответила на вопрос.
Спасибо
Ответ дал: Гость
у наш час люди не мають рамок в тому, що добре, що погано. вони роблять усе, не думаючи про наслідки, не думаючи, що можливо вони роблять іншим боляче. саме тому, вони не мають совісті. вона не мучає їх щоночі, вона не каже їм, що так робити не можна і це бачачи те, що одна людина робить погано, інша подумає: "а чому йому можна, а мені - ні? ". і так формується суспільство без моральніх цінностей, без сумління. суспільство, для якого слова "правда" та "совість" нічого не значать. ще тарас шевченко попереждав нас про це:
"оглухли, не чують;
кайданами міняються,
правдою торгують."
тому потрібно прийти до тями і зрозуміти, що кожна людина складає суспільство, і воно повенне бути здоровим і чистим. тож потрібно почати з себе
Ответ дал: Гость
батьківщина - це рідний дім, де на тебе чекають завжди з любов'ю і надією.
(рідний- прикметник, який виступає у ролі означення)
Популярные вопросы