любить людей мене навчила мама.как б не важко мені було, я завжди намагаюся ставитися до них без роздратування. нам би трішки добрішим бить.нужно любити людей, а якщо людина буде погано ставиться до людей, то вони це відчують і в скрутну хвилину ця людина залишиться один і йому ніхто не зможе нічим . у такі хвилини люди розуміють, як несправедливі вони були до інших людей.
Популярные вопросы