Школа - наш другий дім. це храм знань, у який ми ходимо 5 днів на тиждень. кожен урок- осболивий і важливий для нас, адже попереду нас чекають серйозні екзамени на яких без базових знань робити,по-суті,немає чого.на кожному уроці ми отримуємо важливі знання,кожен вчитель намагається нам донести важливу інформацію. стається так, що через важливу причину доводиться пропускати уроки (хвороба, сімейні обставини, важливі справи),у такому випадку потрібно дізнатися у вчителя чи однокласника матеріал, який ти пропустив, і опрацювати його самостійно, адже те, що не був присутній,нікого не цікавитиме, ти завжди маєш бути готовий. ось важливо не пропускати уроки.
Спасибо
Ответ дал: Гость
так. у ночі там бувае так чудово,ричка як чорно-біла фарба.а коли наступае захід сонця вона здаеться найчарівнишим місцем на землі.спробуй уявіті це і ти зрозумиеш чому мені подобается там !
Ответ дал: Гость
берези навесні
на галявині красуються дві берізки . а з них люди сік беруть . весною такі красиві стали: бруньки з`явилися , скоро вже й сережки та листячко з`являться .
а коли вітерець із півдня повіє з тієї сторони вони і побілішають . а ще люди дуже полюбляють їхній смачний та корисний сік .
Популярные вопросы