Старше покоління, свідок іншого життя, показувало ще на долонях мозолі від шаблі, піднятої в оборону народних і людських прав. (дієприкметниковий зворот: піднятої в оборону народних і людських прав)
Спасибо
Ответ дал: Гость
дуже цікавий час перед грозою.здається все навкруги завмирає і чекає чогось незвичайного.не чути щебету птахів,здається, всі вони зникли невідомо куди.дерева стоять тихо-тихо,не одна гілка не колихнеться.настає повна тиша.недаремно є таке народне прислів"я: "тиша перед бурею".тільки небо хвилюється.течуть по ньому чорні хмари,закривая собою сонце.все ближче та ближче вони.аж ось налітає зухвалий вітер,здіймаючи у повітря все навкруги.оcь і гроза ! гримить грім,вспалахує блискавка.всі ховаються від стихії , а мені подобається така погода.
Ответ дал: Гость
вчитися - перший обов'язок сучасного школяра. а як вчитися, то це справа самого учня. декотрі вчатся погано і звісно отримують погані відмітки. декотрих навіть сварять за погані оцінки. інші вчаться відмінно і отримують нагороду за старання. я вчуся на достатній рівень, мені вичстачає цього. звісно, завжди я мріяла стати відміннецею, але роки йшли, навантаження збільшувалися, і мрія тихенько згасала. зараз я вважаю, що навчання потрібне саме мені, а не батькам та вчителям ,адже вчуся я для себе, щоб потім йти по життю освідченою людиною. на мою думку потрібно гарно вчитися не тільки для того щоб досягти успіхів у навчанні, а ще й для того щоб досягти успіхів у житті . адже ніякий директор не захоче брати на роботу неосвідчену людину. тому вчитися потрібно і потрібно вчитися гарно. і це не тільки моя думка.
Популярные вопросы