Моя родина велика.це мама, тато, брат чи сестра, дідусь чи бабуся.наша родина дуже дружня ,весела і забавна.на мою думку моя родина найкраща у світі.
Спасибо
Ответ дал: Гость
буди дружним класом - це, на мій погляд, значить мати однакові погляди на людські цінності . а звідси - відповідна поведінка усього класу. дружній клас - це не тільки спільні веселі розваги, а й вміння, сприймаючи чужий біль як власний, вчасно усім разом прийти на однокласнику. або у хвилини щастя - чи то день народження , чи якась особиста перемога - щиро сприйняти і всім класом поділити цю радість, влаштувавши гарне свято . а ще дружний клас - це вміння зупинити свого однокласника перед поганим вчинком, простягнувши йому руку друзів. дружний клас - це коли багато "я" зливаються в одне "ми", як струмочки зливаються в одну річку, що весело тече в одному напрямі.
Ответ дал: Гость
Можу тільки на перше! бути вихованою людиною- це добре, але складно. за словником поняття вихованості тлумачиться дуже просто. це вміння правильно поводитись: розмовляти, вітатися, вдягатися. образ вихованої людини зразу помітно серед людей. таких добрих і вихованих людей залишилось дуже мало. бути вихованим дуже правильно. але при сучасних умовах життя, демократії, залишитися вихованим важко. я вважаю, що потрібно бути вихованим тому, що таким людям легше існувати. їх вважають гарними і інтелігентними. дуже хочеться бачити веселу щиру усмішку кожного!
Популярные вопросы