на початку канікул я їздила у село до бабусі. там було дуже весело. в селі у мене є багато друзів і знайомих. щодня ми грали в футбол, баскетбол, ходіли до лісу, проводили цікаві конкурси і естафети тощо. кожного дня бабуся пекла дуже смачні періжки з різними начинками і поливали їх малиновим варенням. у бабусі я пробула лише 5 днів, а потім поїхала назад додому. вдома за останні вда дні я зробила уроки, пограла з друзями і напевно більше нічого такого що було в селі. мені дуже у бабусі. це були дуже гарні весняні канікули.
Спасибо
Ответ дал: Гость
веселу та радісну людину завжди люблять та поважають. вона менше хворіє. а сумна людина почувається невпевнено серед людей, такій важко боротися з хворобами. усім відомо,що сміх продовжує життя. тому потрібно бути завжди веселим,радісним і впевненим у собі. людина, яка завжди в гарному настрої і з усмішкою на обличчі-щаслива та здорова. недарма у народі кажуть: »весела думка-половина здоров*я».
Ответ дал: Гость
калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини гіркі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
Популярные вопросы