природа-це наше багатство.вона радує око та прикрашає наше життя.це наше повітря та наш настрій.як не радіти квітам на галявині,деревам які розпускаються після зимової сплячки.тому її потрібно берегти,не забруднювати,щоб вона й надалі вражала нас своєю красою.
Ответ дал: Гость
я живу на вулиці шевченка .вона дуже красива.обабіч вулиці
стоять ошатні будинки.по вулиці їдуть автомобілі .також на
моїй вулиці є багато різних та гарних дерев.
я дуже люблю свою вулицю.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Розбір слова за будовою : зерниночки, тоненької, билиночки, вусики, літечко...
Популярные вопросы