привіт ваньок - привіт данило - як у тебе справи? - добре а у тебе - у мене теж добре - слухай а ти завтро йдеш до школи - ні - чому? - я заболів - добре допобачення ваньок - допобаченя данило
Спасибо
Ответ дал: Гость
"як змінюються берези навесні"
щоранку, йдучи до школи, я милуюсь берізонькою, що росте навпроти нашого двору. з приходом весни, вона веселішає. кора вимита дощами та снігами стає на сонці яскраво-білою.ніжні зелененькі листочки пробиваються, щоб подивитись на сонечко.все тепліше стає надворі. вітер наче розчісує коси берізоньці, бавлячись її золотавими сережками.
приклавши вушко до стовбура, мені здається, що я чую рух цілющого березового соку. а птахи, що першими повернулись з теплих країв, весело оспівують ніжність та велич цих білокорих красунь.
Ответ дал: Гость
в українських віршах та творах часто можна зустріти вислів"українська пісня-душа народу",та чому саме так?
український народ є одним з найспівучіших народів світу.як приємно в українських селах бачити,коли уся родина збирається наприкінці важкого дня і співає народні пісні. та що ж скривається за рядками цих пісень? кожна пісня-це час радощів або смутку, таємничості або відкритості. у кожній пісні немов вкладена частинка життя; почуття, які просто неможливо тримати у собі. наприклад, у колискових мати висловлює свою любов до немовля; у веснянках народ радіє з приходу весни.за народними піснями можна зрозуміти, який характер у народу,як люди ставляться один до одного та до природи.
одним словом,в пісні вкладена уся душа,мудрість та багатство українського народу.
Популярные вопросы