і милувався річкою яка протікала коло нашої хати.мій рідний край це ).я дуже люблю свій куточок тому,що я тут народився.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я цілком згоджуюсь з думкою,що загубленним є той час,який ми не використовуємо для навчання.на мою думку,для того, щоб чогось досягти в житті,потрібно вчитися.знання відкривають перед людиною великі можливості, сили протистояти негативним факторам,які оточують її.і навіть для того,щоб передати досвід наступним поколінням, треба самому мати міцні знання.
найбільшим дефіцитом для більшості з нас є саме час.тому ми повинні раціонально його використовувати,щоб не загубити жодноі скундочки,яка б могла знадобитися для набуття певного досвіду.
Ответ дал: Гость
навесні завжди сонячно, тепло і весело. учора, як і щороку навесні, ми ходили до лісу. в лісі було тихо і тепло, радісно щебетали пташки між віттям. ми дуже вдало і приємно провели час з друзями. якщо завтра буде тепло і сонячно, ми знову підемо до лісу. додому ми повернулися пізно увечері, стомлені але дуже задоволені.
Популярные вопросы