Ми живемо в складному для людей часі.і є різні люди і всі сприймають усе порізному.багато людей думають тільки про себе а про інших навіть незамислюєтся.буває образить дорогу йому людину і їй аж сердце колить коли таке почуєш.і змінюєтся думка про людей яких ти любиш, любив.краще подумати і потім говорити.добре слово навпаки розрадить людину і пренесе в її серденько щастя і тепло.! ps складав сам є недоліки!
Спасибо
Ответ дал: Гость
написано правильно
ким? авіатором
Ответ дал: Гость
1. у своєму класі я маю доглядати за квітами та слідкувати за дисципліною.
2.мені подобається моя класна кімната,але я вважаю її можна зробити ще кращою.
3. я принесла до класу жекілька горщиків з квітами .
Популярные вопросы