я стараюсь бути ввічливою та завжди іншим людям. мене поважають в класі тому , що я розумна та спокійна. також я подобаюсь вчителям . я буваю неслухняною. можливо комусь небжала добра, але це було в минулому. мій характер складний та все ж таки зі мною можливо найти спільну мову . я завжди оцінюю свою роботу оцінок та хорошим навчальним роком. я не стою на місці. буває так , що в ситуаціях я буваю сором'язливою , але це навпаки для мене плюс. я не ідеал , але мої риси характеру нагадують хорошу , добру , ввічливу дівчинку яка завжди чогось добивається і йде вперед.
Спасибо
Ответ дал: Гость
у народі кажуть, що хто людям добра бажає, той і собі має. і це правда, адже людина, серце якої сповнене щирого добра та любові до ближнього, завжди знайде підтримку в інших людей. якщо тобі колись , або посприяли у якійсь справі, то ти пам'ятатимеш свого помічника. і у скрутні для нього години ти теж можеш йому . але варто пам'ятати, що добро повинно бути безкорисливим. лише у такому випадку людина матиме щастя та житиме в добрі та злагоді.
Ответ дал: Гость
родина дає мені життя. без родини моє життя стало б сумним і в моїм житті не було б любові. родина є мені у скрутну хвилину і не залишить мене коли мені важко. моя родина мене завжди підтримає. мої братики і сестрички мені зробити є завдяння, або будуть зі мною гратися. родина це моє життя!
Популярные вопросы