Кажуть що наші вчинки говорять самі за нас. я повністю згодна з цим твердженням, адже кожен з нас, розпові про себе, завжди перебільшує, навіть не дивлячись на те чи хоче він це зробити чи ні. ми намагаємося виглядати краще ніж є насправді. я раніше думала, що слово важливіше будь-якого вчинку, але з кожним наступним днем я переконуюся в зворотному. нинішні люди дуже багато говорять але мало що роблять.саме тому мені починає здаватися, що вчинки вагоміше слів, якщо вчинок позитивний, він і без слів хороший! а коли за хорошими і ласкавими словами, іноді ховаються негарні вчинки, то кому потрібні порожні слова? зараз люди слова на вітер навіть не замислюючись, що за них треба відповідати. словам вірити зараз абсолютно не можна, ось така моя думка. тому тепер я переконана, що людину можна пізнати, дивлячись тільки найого вчинки, адже зараз для людини слова це тільки слова, а вчинки говорять самі за себе і характеризують людину най точніше ніж його думка або тим більше брехня про самого себе
Спасибо
Ответ дал: Гость
холодний кінець зими сповіщає про теплий березень. чим холоднішим буде останній тиждень лютого, тим теплішим буде березень.
жовтень – батенько холодний, але листопад ще холодніший.
якщо взимку вітер подув з півночі — буде дуже холодно, а якщо зі сходу — то ще холодніше.
Ответ дал: Гость
на селі,у містіій,поле,річка,сі,машин,будинків,стовпів,афіш.,батько і малі синочки.поля,ліси,гори,болота,річки,й члены речення
Популярные вопросы