Н.в-чотириста вісімдесят чотири р.в-чотириста вісімдесяти чотирьох д.в-чотириста вісімдесят чьотирьом з.в-чотириста вісімдесят чотири о.в-чотириста вісімдесят чотирма м.в- на чотириста вісімдесят чотирьох кличний,як і н.в н.в-вісімсот дев*яносто сім р.в-вісімсот дев*яносто сіми д.в-вісімсот дев*яносто сімом з.в-вісімсот дев*яносто сіми о.в-вісімсот дев*яносто сьома(сімома) м.в-на вісімсот дев*яносто сімох(семи) кличний,як і н.в н.в-триста п*ятдесят дев*ять р.в-триста п*ятдесят дев*яти д.в-триста п*ятдесят дев*ятьом(дев*яти) з.в-триста п*ятдесят дев*яти(дев*ятьох) о.в-триста п*ятдесят дев*ятьма м.в-на триста п*ятдесят дев*яти кличний,як н.в н.в-сімсот сорок два р.в-сімсот сорока двох д.в-сімсот сорок двом з.в-сімсот сорока двох о.в-сімсот сорок двома м.в-на сімсот сорок двох кличний,як н.в н.в-п*ятсот шістдесят один р.в-п*ятсот шістдесят одного д.в-п*ятсот шістдесят одному з.в-п*ятсот шістдесят одного о.в-п*ятсот шістдесят одним м.в-на п*ятсот шістдесят одному кличний,як н.в
Спасибо
Ответ дал: Гость
Можу тільки на перше! бути вихованою людиною- це добре, але складно. за словником поняття вихованості тлумачиться дуже просто. це вміння правильно поводитись: розмовляти, вітатися, вдягатися. образ вихованої людини зразу помітно серед людей. таких добрих і вихованих людей залишилось дуже мало. бути вихованим дуже правильно. але при сучасних умовах життя, демократії, залишитися вихованим важко. я вважаю, що потрібно бути вихованим тому, що таким людям легше існувати. їх вважають гарними і інтелігентними. дуже хочеться бачити веселу щиру усмішку кожного!
Ответ дал: Гость
проблема в екології дуже велика .дехто з нас забруднюють тереторію ,відкриваючи дуже багато заводів ,які забруднюють річки,землю і заважають жити комахам,тваринам і рослинам,теперішні автомобілі дуже забруднюють повітря.і ми повині боротися за чистоу в навколишньому світі.потрібно не смітити на вулицях і в містах де ніхто не живе.
Популярные вопросы