свято водохреща відзначають 19 січня. це свято хрещення ісуса христа.його святкують у церквах і соборах по всій україні. в цей день за-
ведено купатися в ополонці. люди йдуть на річку. там відправляють службу, освячують воду.
після служби люди купаються у свяченій воді. вона дуже холодна, адже це відбувається взимку. проте так вода додає сил, здоров'я і вважа-
ється цілющою.
Ответ дал: Гость
я дуже хочу стати перекладачам іноземної мови.це дуже цікава професія.у мене буде змога(вазможность незнаю как по укр.)побачити справжніх ійців(німців и т.і подобаеться ця професія тим,що в ній багато чого цікавого.я можу подорожувати країною,та розмовляти зі справжніми ійцями(німцями и т.д.)ось чому я хочу стати перекладачем іноземної мові
Популярные вопросы