коли я виросту, то хотів би стати дизайнером одягу. мені дуже подобаєть незвичайний одяг, бо він робить людей не схожими одне на одного, підкреслює їх особистість. я , що гарно підібраний одяг робить людину більш впевненою у собі, гарнішою, ніж вона і інші про неї. моя майбутня професія дуже необхідна людям і буде приносити і мені велике задоволення.
Ответ дал: Гость
я вважаю що потрібно гарно вчитися ,щоб досягти успіхів у житті.адже всюди потрібна наука.ніде без неї не обійтись.люди які не хотіли вчитися,прогулювали школу,не робили завдання нічого в житті не досягли.тому й нам дітям потрібно задуматись -чи хочемо ми чогось досягти? якщо так то нам потрібно вчитися ,вчитися і ще раз вчитися.
Популярные вопросы