одного ранку я вийшла на двір і почула що у моєму саду щось упало ,я підійшла а там пташенятко і я його піднесла і поклала в гніздо.і я розповіла у школі що я зробила добре діло мене вчителька похвалида мене .і на перерві я вийшла погуляти і побачила що якісь хулігани знущаються з маленького хлопчика і підійшла до них але вони почали знущатись з мене але я не відступила і сказала а во знайшлись хулігани не хілігани а прості хлопці і вони махнули рукою і пішли а хлопчик дякував мені а я подумала яке це добре чи погане діло а бабуся що налвочці сиділа сказала добре діло моє
Ответ дал: Гость
з першого класу вчителі навчають нас що книга - найкращий вчитель та помічник. цей вчитель, хоч не говорить, але і не сварить.книга розповідає нам, як треба додавати чи віднімати,множити та ділити, читати та писати, і саме тоді коли ми навчемося цьому, вона надає нам життєві твори. деякі вигадані, деякі ні, але вони всеодно навчають нас, і приводять до правильного шляху, що робити, як діяти, що запобігати в тій чи іншій ситуації.
тому книга завжди може навчити нас всьому, в тому числі, і як жити.
Популярные вопросы