план 1. зовнішність героя(вік, вигляд, риси, обличчя, одяг) 2. внутрішній світ героя: а) ставлення до старших і ровесників; б) мовлення героя; в) думки, міркування, його фантазії та мрії; г) уподобання героя; г) учинки за різних обставин. 3. ставлення автора й читача(твоє ставлення) до героя. під час характеристики героя слід посилати на зміст твору, використовуючи з тексту цитати.
Спасибо
Ответ дал: Гость
мені дуже новела "лось". після прочитання її я глибоко задумалася. про те як ми люди відносимося до природи. до того що оточує нас. хлопчики з новели чинили правильно . мене вражає їх сміливість і благородність, коли вони ризикуючи своїм життям "зрадливу" кригу, незлякалися погроз браконьєра дядьки шпичака , а "подалися в заповідник,щоб заявити охороні" .в той час мене охоплює жах коли я думаю про таких людей як дядько шпичак. я підтримую авторський осуд зажерливості, жортокості шпичака відчутний у його поведінці . діти рятували лося , а він "присівши в виїмку" , насміхався над ними , а потім "шпичак обійшов навколо вбитого звіра й носком ткнув його між роги . я з призирством ставлюся до цього браконьєра , до його трусості коли він злякався за те що діти пішли заявляти охороні "його наче щось тіпануло, коли він зрозумів, що доведеться відповідати за вчинений злочин". отже, ставлення людини до природи - це мірило людської моралі . справжня любов до рідної землі повинна бути не вища споглядальної а й дійовою, спрямовоною на захист і примноження багатства рідного краю.
Ответ дал: Гость
одного разу коли я гуляла у садку я побачила ластiвку, яка заплуталась у виноградi.
я позвала бадька, вiн почав розплутувати пташку.вона так сильно рвалася з винограду що бадьку було складно розплутати пташку.але вiн всеш таки розплутав йiйi.
на другий день ластiвка прилетiла не мов подякувати за йiйi порятунок.
Популярные вопросы