Здесь Вы можете найти ответы на многие вопросы или задать свой вопрос!
А що це означає? Чому тут тільки цифра 8?
шо це означає? я один бачу тільки число 8?
у-се-я-на -4слога
у(у)-гласн.,безуд.
с(с)-согл., мягк.,глух.
е(е)-глас,.ударн.
я(е)-глас.,безуд.
н(н)-согл.,тверд,.звонк.
а(а)-глас.,безуд.
велика чорна хмара вкрила небо.незабаром почався перший осiннiй дощ.на дворi нема нi одноi людини.пiд вагою, ще теплих крапель, жовтий лист впада пiд ноги.природа, залита сльозами дощу, надиха на останнi спогади про лiто.
Популярные вопросы