Кожна людина мріє розбагатіти. але гроші - це не завжди благо. так, маючи гроші, ви можете собі дозволити їздити на розкішній машині, відпочивати на найкращих курортах світу, одягатися у найвідоміших дизайнерів. але гроші псують людину. людина, яка стає заможною, автоматично стає пихатою, зажерливою, жадібною. вона відвертається від старих друзів, адже вони бідні. вона перестає співчувати чужому лихові, іншим у біді, адже ділитися шкода. гроші - це зло, яке у надто великих кількостях псує людину у найгірший бік.
Спасибо
Ответ дал: Гость
красивою означає бути доброю чесною-візьмемо до прикладу маленьку героїню г.андерсена герду на її прикладі ми иожемо навчитися дуже багато !
доброта герди та її палка віра у порятунок кая їй подолати багато труднощів на шляху до мети.зустрічі з різними людьми збагатила її досвід.вона стала розумнішою.герду не змогли зробити сильнішою добрі чари,вони їй непотрібні,адже її сила була справжньою,а не штучною.
вона вчить нас робити добро,а не залишати друзів у біді та завжди йти до своєї мети. людина може бути красивою коли їй притамані ті риси які показує нам маленька герда.
Популярные вопросы