з давних давен філософи різних країн намагаються дати відповідь на питання, що таке щастя. щастя це абстрактне поняття, його не можливо виміряти або зважити. у кожної людини є своє розуміння, що таке «щастя», і залежить воно від соціально-економічних умов, стану здоров’я, країни проживання, тощо. деякі люди вважають, що щастя це стан вдоволення людини умовами свого буття та реалізацією свого людського призначення. для інших щастя - це удача, або випадкове одержання різних благ. деякі люди вважають, що міцне здоров’я, яким вони наділені від природи - це їх щастя. отримати те, чого так довго хотів - це теж щастя. досягти мети, мати дружну сім’ю, мати достойну професію - це теж щастя.
кожна людина самостійно творить своє щастя.
Ответ дал: Гость
для початоку потрібно задатись питанням про яку правду тут говориться,що є правда,і що ж таке важливе шо ми шукаємо його в інших,а не в собі.багато філософів стверджували що знання себе це найважливіше у розвитку особистості.пізнай себе і перед тобою відкриються тайни всесвіту.мабуть тут мається на увазі що немає сенсу шукати правди в інших коли ти не маєш основ,ти всерівно нічого не побачиш.спочатку варто очистити власне око.наша людськість привикла до буденного бруду,і коли проявляються в розумі промені шукання істин,то через нечистість розуму світло тухне.прагення усвідомлення таких істин як "для чого ми живемо" "звідки душа моя" "що є вищий розум" ітд.важливо також задатись питанням в "яких" інших ми шукаємо правди.наше є відображеням нас.переважно будучи пустими тягнемось до пустого.і коли прагнем знайти більшу цінність ніж ця буденність то шукаємо "не в тих".і не розуміючи що шукаємо,не зможемо вибрати правильних вчителів.тому для початку варто розібратись в собі.
Популярные вопросы