щоб ми не робили,де б ми не були-своїми вчинками ми карбуємо свій авторитет перед друзями та знайомими.людська праця з давніх-давен була візитною картою кожного із нас. праця зробила з мавпи людину,і не даремно,адже за вдяки своїй праці ми маємо можливість доцільно існувати в цьому світі.і не треба розпочинату ту роботу,яка тобі не під силу,адже навідь маленька праця оцінюється гідно оточуючими нас людьми,ніж безділля та не робство.і не треба соромитись проявляти свої здібності в будь-якій справі.
Ответ дал: Гость
1. страхи лося
2. лось в дорозі
3. раптова трагедія
4. за крок до смерті
5. поява братів
6. порятунок хлопчиками лося
7. довгоочікувана свобода
8. раптовий постріл
9. поява дядька шпичака
10. правильна реакція братів
Ответ дал: Гость
небо - здавалося пташиним морем , небо було блакитне та прозоре як дзеркальце
лелеки - як літаки кружляють над домівками , вертольотики ,
напиши автора бо я можу з иншого твору відповідь дати
якщо то напишіть мені будь ласка
Ответ дал: Гость
повість відрізняється від оповідання перш за все тим, що вона більш-менш послідовно витримана в рамках певного літературного стилю. у повісті, як правило, дійсність відображається не безпосередньо, а постає перед нами у світлі авторської інтерпретації, забарвлена певним художнім осмисленням.
по́вість — епічний прозовий твір (рідше віршований), який характеризується однолінійним сюжетом, а за широтою охоплення життєвих явищ і глибиною їх розкриття посідає проміжне місце між романом та оповіданням.
оповіда́ння — невеликий прозовий твір, сюжет якого ґрунтується на певному (рідко кількох) епізоді з життя одного (іноді кількох) персонажа.
Популярные вопросы