мені дуже подобається тварина - слон. я бачила його в зоопарку . він дуже гарний. його шкіра грязно - синього кольору. уши в нього свисають у низ , а на хвості маленький пушок. вот який це зверь.
ця тварина вразила мене своїми розмірами. слона тримають у широкій вольєрі. там стоїть велика бочка з водою для пиття. загорожа не дуже висока ,тому слон може дістати хоботом різні ласощі, які йому відвідувачі. зазвичай слон поводить себе спокійно, стоїть або повільно пересувається.
на зиму слона переводять до критого й утепленого приміщення. адже він південна тварина і любить теплою
Ответ дал: Гость
одного разу я прийшла зі школи та не стала вчити уроки. авось не спитають мене! я не дуже давно відповідала і оцінки в мене є з усіх предметів. я пограла у комп"ютерні ігри, сходила з подружкою до крамниці , а потім погуляла з друзями на вулиці. так день добіг кінця. ввечері з чистим сумлінням я вклалася спати. на мій подив наступного дня мене викликали на двох уроках. оскільки я не робила завдання, я не знала що відповідати та отримала 1 ! цей випадок був для мене повчальною історією. з того часу я завжди роблю всі уроки!
Ответ дал: Гость
добрий день ява и павлуша.ви менi дуже подобаетесь своїми . в мене до вас э одне прохання мою сестру(брата) зовут его напишеш) ображають хулiгани якi старшi за нас i ми нiчого не можемо з цим зробити.це таэмниця тому що якщо вы розкажете то знас будуть знушатися. та коли бiля вашого двора появиться бiла стрiчка то бiжiть по нашим вказiвкам по нашому малюнку який буде в цьому конвертi. ми дуже на вашу .
Ответ дал: Гость
коли я була ще зовсім маленька, мій тато взяв мене з собою на риболовлю. я, не довго думаючи, погодилася, адже для мене в цьому віці це було захоплюючою пригодою. коли ми приїхали до берега озера манич, тато став розкладати снасті, а я тим часом стала досліджувати мальовничий берег манич. папа захоплено розкладав вудки, милувався своїми блешнями і особливо не стежив за мною. у воді плавали мальки, які дуже моєму оку.я хотіла зловити одного і посадити в банку, щоб удома випустити в акваріум. підійшовши до самого краю берега, раптом під моїми ногами різко почала обвалюватися земля, і я з несамовитими криками сіла в воду. я не вміла плавати! захлинаючись, я кричала татові: "папа! папа! ! ". папа, почувши мій крик, пірнув за мною. мене все далі і далі від нього несло течією, я захлиналася і з кожною секундою втрачала надію на порятунок. мій батько був хорошим плавцем, і через деякий час наздогнав мене. тим врмени я була вже без свідомості (зі слів мого тата). він дотягнув мене до берега і почав відкачувати. коли я прокинулася, тато грізно сказав, що більше ніколи не візьме мене з собою на риболовлю.
Популярные вопросы