я згодна з думкою "життя-найбільший людський скарб"
на мою думку і справді життя найбільший людський скарб, тому що життя це неоціненний дар наданий нам при народженні.кожна людина народжується на цей світ з якоюсь метою,ціллю.наприклад, лікарі народжуються для того щоб рятувати життя іншим людям, вчителі, щоб передати свої знання своїм учням,навчити їх чомусь.саме тому життя-найбільший людський скарб.
отже, кожна людина народжується з якоюсь метою, ціллю.тому життя-найбільший людський скарб.
Ответ дал: Гость
у гуцулів у більш давні часи, до появи ножиць ,обряд "пострижини" називався обтинанням(обрубуванням,рубанням).обтинання виконувалося сокирою,коли дитині виповнювався один місяць і вдруге - в рік повноліття.
(див: обряд обтинання).
Ответ дал: Гость
Орогі ціною дісталася нам перемогаі печаль і гнів залишилися про війнупо щоці сльоза катілася у дідавід сім'ї висіло фото на стіні.не зломили духу нашого солдатавсю війну пройшов і перемігтільки вдома, де він жив коли - тоне було і не було могил.з фотографії очі дружини дивилисядочка тягнула рученьки до батькаа у вухах слова, слова дзвенілиі бігли сльози по обличчю.папа, папочка рідний, де ти? я боюся, ну чому вогонь? ! чому тут всі стоять роздягненічує голос - донечку не чіпай! відомсти за нас, за всіх, коханий! за тебе я господа прощущоб ти був завжди непереможнийчи не прости ти цього ворогові.дорогою ціною дісталася нам перемогаі печаль і гнів залишилися про війнупо щоці сльоза катілася у дідавід сім'ї висіло фото на стіні.
Ответ дал: Гость
и. а. крылов! вот кто написал басню!
вираз склалося на основі назви байки «лебідь, щука і рак» (1816) і. л. крилова (1769-1844): коли в товаришах згоди немає,на лад їх справа не піде,і вийде з нього не справа, тільки мука.одного разу лебідь, рак і щукавезти з поклажею віз узялися,і разом троє всі в нього впряглися; з шкіри лізуть геть, а воза все немає ходу! поклажа б для них здавалася і легка: та лебідь рветься в хмари,рак задкує назад, а щука тягне в воду
Популярные вопросы