нет абсолютной свободы ни у кого, даже если они, бия себя в грудь, это. человек зависим от работы, от семьи, от друзей, даже от любв, т. как он социальное существо. помните слова? жить в обществе и быть свободным от общества нельзя. относительная свобода существует у людей сильных духом, могущих пойти напролом, но такие люди вечно гонимые
Ответ дал: Гость
Ядуже люблю подорожувати, і тому є багато причин. по-перше, подорож - це дуже цікаво. куди б я не поїхав - за кордон, в українське місто або навіть у село - я завжди бачу щось цікаве. по-друге, подорож - це корисно. під час подорожей я зустрічаюся з різними людьми, а кожна людина - це особистість, тому спілкуватися з людьми дуже корисно. це - шанс дізнатися чогось нового, такого, що ніколи не дізнаєшся, якщо весь час сидіти вдома. крім того, з подорожей я завжди привожу пам'ятні сувеніри та фото, які можна потім роздивлятися, згадуючи про поїздку, або показати друзям. я люблю подорожувати, бо я - колекціонер. але я колекціоную не речі, а приємні враження від моїх подорожей.
Ответ дал: Гость
1голосистий хлопчик2пісні про рідну землю3хлопця вкрали4тужні пісні5 цвіркун
Ответ дал: Гость
князь ігор — головний герой пам'ятки. він воїн, політичний діяч русі. здійснив свій подвиг в ім'я рідної землі. не маючи можливості взяти участь у поході проти половців у 1184 році, князь ігор, запальний, честолюбний, побоюючись підозри у небажанні виступити проти половців, вирушив у похід самостійно. незважаючи на затемнення сонця, лиху прикмету, князь не повернув додому, промовив воїнам слова, що стали крилатими: «браття і дружино! лучче ж би потятим бути, аніж полоненим бути». ігор закликав русичів або «голову свою положити, або напитися шоломом з дону». раптовість нападу на ворога важила дуже багато. і в п'ятницю, 10 травня, русичі розбили половецькі війська, взяли великі багатства: «золото, і наволоки, і дорогі оксамити». але автор наголошує, що не багатство було основною метою походу. князь ігор узяв собі тільки почесні військові клейноди — «черлен стяг, біла коругов, черлена гілка, сріберне ратище».
Популярные вопросы