в природи багато чудес, таємниць і секретів. то хіба не диво – з маленького жолудя зростає могутній дуб, а з невидимих спор – гриби, а звичайна цвіль може бути і отрутою і ліками. скільки в природі живих істот: від крихітних інфузорій, що можна лише в мікроскоп розгледіти до величезних синіх китів. а найдивніші для мене – це дельфіни. які ж вони розумні. коли я спостерігаю за ними в дельфінарії, мені здається, що вони розуміють значно більше, чим ми думаємо. мене не покидає думка, що дельфіни не морські тварини, а морський народ. ось тільки не навчилися ми їх доки розуміти, а так хочеться відкрити таємницю взаєморозуміння. адже як би було здорове, якби дельфіни змогли попередити людей про цунамі, що наближаються, тоді і людських жертв було б набагато менше. і скільки секретів вони могли б відкрити людям.
Ответ дал: Гость
1. яке завдання отримали хлопці на літо від учителя? (зібрати колекцію комах)
2. куди приїхали хлопці? (до бабусі)
3. як звали вчительку хлопців? (ірина семенівна)
4. хто роздумує про мету приїзду хлопців? (дід трохим)
5. хто розповів про чудовисько, яке живе в озері? (велосипедист)
6. що після цього вирішують хлопці? (заночувати біля озера)
7. навіщо хлопці вирішили записати до бібліотеки? (щоб вивчати зоологію)
8. назва чудовиська? (митькозавр стеценка з юрківки)
9. що було виявлено біля слідів чудовиська? (вороняче пір'я)
10. за чого хлопці хотіли увагу чудовиська? (курки)
Ответ дал: Гость
Угостро сатиричній байці «олениця та кабан» григорій сковорода засуджує пихатість та прагнення до титулів та інших зовнішніх ознак високого статусу. коли олениця називає кабана паном кабаном, той ображається і каже, що одержав титул барона. на то олениця йому відповідає, що «ми, прості, судимо не за одягом та словами, а за справами». одержавши титул, кабан так свинею і залишився, і вчинки його суто свинячі. "який нечистий їм нашептав на вухо, що ім'я та одяг змінять їхнє буття, а не життя чесне, гідне чину? " - риторично питає сковорода і цитує грецьке прислів'я: "мавпа є мавпою і в золотім уборі".
Ответ дал: Гость
тема – зображення важкого життя простого українського люду, беззахисність існування в умовах тогочасного суспільного ладу.ідея – засудження дій тогочасної владної верхівки, яка байдужа до долі простих людей, чинить безчинства та перешкоду їхньому по-своєму щасливому і повноцінному життю.
Популярные вопросы