масленица получила свое название от того, что в этот период времени — последнюю неделю перед великим постом, разрешается употребление в пищу сливочного масла, молочных продуктов и рыбы. в православном () церковном календаре, этот период называется сырной седмицей, — неделя (седмица), следующая за мясопустной седмицей. в её продолжение устав предписывает воздерживаться от мяса (но не прочих скоромных продуктов), причём обычный пост в среду и пятницу отменяется; в среду и пятницу сырной седмицы не совершается литургия. в православной церкви считается, что смысл сырной седмицы — примирение с ближними, прощение обид, подготовка к великому посту — время, которое нужно посвятить доброму общению с ближними, родными, друзьями, благотворению.
дата начала масленицы каждый год меняется в зависимости от того, когда начинается великий пост. главные традиционные атрибуты народного празднования масленицы в россии — блины и гулянья.
Ответ дал: Гость
народні пісні украіни є невичерпним фольклорним надбанням українського народу. величезна кількість пісень різних за жанрами і по нині зберігається в пам'яті людей та передається з покоління в покоління. багато пісень, звичайно, пі сучасній обробці із збереженням автентичних мотивів. слухаючи українські пісні, досить легко відчути надзвичайно тонке та гармонійне почуття смаку наших предків.сила музичної образності особливо впливала на красу поетичного узагальнення. така пісня дарувала достеменне естетичне насолодження та мала здатність підбадьорювати в хвилини суму, або розділити радість щасливих подій. ідейно-художні риси народної пісні україни і зумовили чималу роль, яку вона відігравала в житті людей, окреслюючи тим самим можливість і необхідність її всебічного використання. так наприкад, за пісні виховували молоде покоління, оспівували героїв, зустрічали свята тощо.
Ответ дал: Гость
Лісовою стежкою збільшити
осіннього ранку ліс зачаровував своєю незвичайною тишею та чистим повітрям, яке наповнює магічною силою.стежки переплітались, мов лабіринт, поки не занесли мене до самотнього дерева, що височіло та потягувало свої могутні гілки до самого неба. придивившись, я побачила дятла. він шалено вистукував, немов би хотів зробити дупло за хвилину. я тишком пішла, бо не хотіла налякати чимось стурбованого, на мій погляд, птаха. раптом я наштовхнулася на маленький та колючий клубочок. то був їжачок, він насторожився, буцімто я хотіла його потривожити. (це миле створіннячко збирало гриби). якась несамовита іскорка радості спалахнула в душі, я продовжила свій шлях. ідучи я помітила, що дівчинонька осінь не забула про цей ліс, своїм чарівним пензликом фарбувала всі листочки у різнокольорові барви. здавалося, наче самі дерева відчували цей незабутній настрій. навіть небо не було таким похмурим, як усі минулі дні. хмаринки з легкістю кружляли у небі, а саме небо посміхалося і бажало усього приємного. сонце обіймало своїми промінцями землю, але не гріло.під кожним деревцем ховалися гриби. «не бійтеся малі, я не буду виривати вас з коренем! » мабуть гриби почули мої думки - я швидко почала знаходити їх. але потім вони почали гратися в хованки, а я їх шукала.швидко промайнув час і я повинна була повертатися. я палала бажанням відвідати цей ліс знову і знову.
Ответ дал: Гость
як би у мени була чарівна паличка я б зробила та к щоб ніхто на світі ніколи не хворів ,що б всі були багаті.
Популярные вопросы