сільський хлопчина, що виростав на лоні природи, під опікою люблячих батьків, змалку привчений до праці, з радістю йде до школи («грицева шкільна наука»). вже на першому уроці вчитель «потягнув його за понятливість різкою по плечах». а далі щоденна бійка, безглузді методи навчання зовсім вбили в хлопця інтерес до шкільної премудрості, перетворили його на переляканого, забитого «тумана вісімнадцятого». після року навчання «гриць вертав додому якраз такий мудрий, яким був перед роком». з усієї шкільної науки виніс він лише безглузде «а баба галамага».
Ответ дал: Гость
1) роман "чорна рада" куліша захоплює мене подіями із часів існування козаччини: опис мужнього лицаства епохи анархії та чвар.
2) у творі порушуються історико-політичні проблеми (патріотизму і незалежності держави, ставлення влади до народу, ролі державного діяча), а й філософські, загальнолюдські (боротьби добра і зла, кохання і подружнього щастя, батьків і дітей, народної моралі), і я , що він дуже актуальний в наш час. написавши цей історичний роман, автор змущу нас замислитися над минулим нашого українського народу і, зробивши конкретні висновки, не допускати помилок наших пращурів.
3) патріотична тема - це ж так просто!
Ответ дал: Гость
Твори / твори українською / характеристика максим гримач "максим гримач", вовчоктвір чому важливо знати історичне минуле країни? перегляди: 100історичне минуле – це життя людей, воно складається протягом багатьох століть.з історії країни ми дізнаємося про великих особистостей, таких як богдан
хмельницький, петро сагайдачний, козаки які билися до останнього але не здалися. ми прагнемо бути схожими на них, пам'ятаємо їх величезний внесок в розвиток нашої держави.треба знати головні історичні події, щоб знати, як жили наші предки, щоб не допустити колишніх помилок, не допустити катастроф.я
вважаю, що історія повинна бути одним з головних предметів для вивчення в школі, поряд з українською мовою і . важливо, щоб сучасне покоління не забувало історії своєї країни.
Ответ дал: Гость
тема: краса навколишнього світу, вміння сприймати її.ідея: радісне сприйняття життя, щастя у дрібницях, неповторність кожної хвилини буття.
основна думка: треба пройти довгий та тернистий шлях за для розуміння та сприйняття "солодкого світу"
жанр: соент
римування: перехресне
художні засоби: епітети (солодкий світ, простір блакитно-білий, дух ширококрилий), уособлення (пролісок несмілий), прівняння(твій погляд..немов неначе спогад), риторичне питання (чи янголи нам свічі засвітили.. солодкий світ? )
Популярные вопросы