людина - найвище створіння. вона керується не лише рефлексами і розумом, а в першу чергу серцем і душою. , що серце справжньої людини повинно бути чесним, милосердним і регулярно наповнюватися добротою без осолбливих внутрішніх заморочок. людина стає людиною тоді, коли усвідомлює значення свого життя як такого. серце б'ється в унісон її живої душі, яке живе доки, поки буде жити справжня людина ззовні на діях своїх. тільки тоді поняття людського серця розгортається на істинному життєвому тлі.
дякую вам за можливість вираження власної думки.
з повагою, petrus
Ответ дал: Гость
я захопилася читанням зовсім нещодавно, у шостому класі, коли на уроці нам задали прочитати оповідання в.кава«пиріжок з калиною». з великим захопленням я прочитала це оповідання . головний герой оповідання- митько.він дуже симпатизує читачам своєю добротою,культурністю та щедрістю. митька та федора образили старшокласники ,вони відійшли до верби та почали лаяти «шостаків».хлопці розуміють істинну цінність розума . митько ненавмисно попав у ніну жук замашною сніжкою. його одразу почала мучати совість, щож буде з оком ніни. підглянув у вікно дівчини , вона помітила його. хлопчик почав вибачатися та розповідати усе , що трапилося. митько нічого не пошкодував для нини , віддав усе що було в кишені. а нина усе зрозуміла та дала йому пиріжок з калиною.
це оповідання вчить нас бути щедрими , добрими та совісними до людей.
мені дуже оповідання в.кава, і тому я раджу всім школярам, а також їхнім батькам прочитати оповідання «пиріжок з калиною « та переконатися в талановитості цього письменника.
Ответ дал: Гость
человек не сможет выжить без природы.
он дышит воздухом,ест еду которую дала нам та самая природа.
мы видим как летают и поют птицы, резвятся животные
Ответ дал: Гость
. я вважаю, що релігія дуже є по-справжньому праведним людям зберегтися в нашім суспільстві, подібно діамантам, які сіяють у купі каменів, ще не покрившись пилом і брудом.
саме такі люди вірять у духовне відродження суспільства й саме завдяки їм нас ще можна врятувати від моральної деградації. коли пишеш про любов і милосердя, мимоволі згадуєш поїздку в міському транспорті в годину пік. це видовище жахає. юрба народу з перекрученими злістю особами влітає у відкриті двері, давлячись і штовхаючись. ця картина прекрасно ілюструє «любов» друг до друга й безкорисливе «бажання ». що ж отут говорити про безкорисливість? про нього не може бути й мовлення. допускаю, що люди можуть родичам і друзям, але я дуже рідко спостерігаю цю картину серед незнайомих один з одним людей. все це змусило задуматися мене над питанням: «чому? » щоб вилікувати від хвороби, треба знати її причину.
любов , чесність, милосердя - без цих чеснот померає людська душа.
не потрібно зраджувати своїм принцрпам, але при цьму не бути жорстоким і байдужим до людей, які потребують твоєї .
Другие вопросы по: Українська література
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Змоделюй як могли б розвиватися події у творі якби доктор брякус не загинув...
Популярные вопросы