1. планетник хотел еще раз встретиться с дедом капушем, потому что капуш стал для него настоящим учителем, наставником, который многому научил его в жизни.4.потому, что планетник хорошо знал, что когда надо высаживать, как надо правильно ухаживать за посевами, он хорошо разбирался в природных явлениях, т.к. его этому научил дед капуш.5.с начала, односельчане считали его добрим волшебником, и просили его, например чтобы пошел дождь в сухую погоду, но потом они стали считать, что планетник замешан в темными силами и стали считать его колдуном.планетник никогда не гордился своими умениями, т.к. понимал, что если бы не капуш, то он бы всего этого не достиг.6.планетник не сопротивлялся решению односельчан, он сам пошел к столбу на котором его должны были сжеч в сопровождении этих людей.он понимал, что нивчем не виновен, и сможет пройти через смерть.7.потому, что нарцисс подарил ему надежду на жизнь и на будующее, которое может сбыться.извини не на все вопросы, т.к. мы его не полностью
Ответ дал: Гость
На мою думку, людина має бути хитрою в міру (як і все решта у світі). і використовувати цю якість лише тоді, коли вона дійсно необхідна: у випадку виникнення загрози життю та/або здоров'ю тощо. а от бути хитрим заради того, щоб отримувати користь не варто. взагалі, наш мозок влаштований таким чином, що людина може "загратися" і не помітити, як бреше сама собі і вірить у цю брехню. а все тому, що ми надзвичайно хитрі. за хитрощів люди до крадіжок та шахрайства, наприклад. за це, до речі, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. тож будьте вкрай застережливі з цим! якщо ви відчуваєте, що ви надто хитрі - йдіть на курси акторської майстерності, або до театрального вузу і там розкрийте свій талант перевтілення на повну. щодо спілкування з хитрими людьми - намагайтеся якомога менше часу витрачати на таких осіб. просто пам'ятайте, що середовище прямо впливає на формування свідомості.
Ответ дал: Гость
якщо люди не навчаться один одному,то не стане нiчого i нiкого.
Ответ дал: Гость
Думи та історічні пісні мають між собою багато схожого (наприклад, оповiдний характер, наявнiсть сюжету), але відрізняються один від одного. думи більші за розміром, ніж історичні пісні, будова дум складніша. пісню співають, а думу виконують речитативом (повільним проказуванням, схожим на спів). дума виконується у і народного інструмента - ліри, кобзи, бандури. римування та метричний рисунок e дум і пісень різні. пісні мають чiтку поетичну форму: усi рядки пісні мають однакову кiлькiсть складiв, наголошені i ненаголошені склади чергуються в певному порядку. пісні подiляються на строфи, об´єднані мiж собою римою. у думі ж рядки рiзнi за кiлькiстю складiв, думи не подiляються на строфи. можна сказати, що у думі мелодiя пiдпорядковується тексту, а у пісні - навпаки.
Популярные вопросы