якщо ти чиниш зло в ім'я добра - це добре. але платити за це зло будеш тільки ти. це як врятувати всесвіт, але після цього тебе катуватимуть. в ім'я добра немає зла, є тільки дії непідвладні долі. якщо вбив людину аби врятувати десять безневинних, то це буде правильно, але переживати провину будеш ти. так, воно таки виправдене, але тоді, коли зло не перевищує добро у тому рішенні яке ти приймаєш.
чинити зло в ім'я добра - це готовність до втрати власної людяності і доброти. люди переживають по різному власні поразки. ті, що не відчувають відповідальності можуть бути людьми? а якщо зло приносить добро, то чи є воно злом? чи стає добрим початком? ми виправдаємо зло, але від цього виправдання самі потерпатимемо.
Спасибо
Ответ дал: Гость
сьогодні в україні 60% населення – малозабезпечений клас. сюди входять наймані працівники, пенсіонери, студенти та інше. 35% населення – «середній клас». я ставлю середній клас в лапки. чому в лапках бо це пародія на середній клас розвинутих країн. сюди входять приватні підприємці від кіосків на ринку до тих які мають фінансовий оборот не більше мільйон гривень.
Ответ дал: Гость
роль батьків у вихованні дітей та їхньому дозвіллі характеристика головних образів твору: вітька горобця, федька котигорошка, галі козачок особливості розповіді про дитячі проблеми в дорослому житті за гумористичних засобів парадокс: дракон грицько — поет і християнин.
Популярные вопросы