сіроманець - вовк-хижак, що жив поряд із селищем маленького хлопця сашка. герой сіроманець дуже мені подобається. цей вовк має почуття, одного разу він навіть плаче: "великі срібні сльози котилися по його морді". сіроманець вражає мене своєю залізною волею, відданістю, силою та щирістю. у творі м. вінграновського він має найкращі позитивні риси. через свої невдачі він навіть викликав у мене почуття жалю. читаючи твір, я щиро співчував сіроманцю, жалів його та бажав йому щастя. я радий, що він зустрів такого гарного друга, як сашко, який підтримував його у скрутні часи. я щиро вірю, що у сіроманця все закінчилося добре.
Спасибо
Ответ дал: Гость
не кидай слів на вііколи не обіцяй того чого ты не адже після такого випадку ти не будеш мати друзів. вони перестануть тобі довіряти. в скрутну хвилину тобі ніхто не .
Ответ дал: Гость
На мою думку, людина має бути хитрою в міру (як і все решта у світі). і використовувати цю якість лише тоді, коли вона дійсно необхідна: у випадку виникнення загрози життю та/або здоров'ю тощо. а от бути хитрим заради того, щоб отримувати користь не варто. взагалі, наш мозок влаштований таким чином, що людина може "загратися" і не помітити, як бреше сама собі і вірить у цю брехню. а все тому, що ми надзвичайно хитрі. за хитрощів люди до крадіжок та шахрайства, наприклад. за це, до речі, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. тож будьте вкрай застережливі з цим! якщо ви відчуваєте, що ви надто хитрі - йдіть на курси акторської майстерності, або до театрального вузу і там розкрийте свій талант перевтілення на повну. щодо спілкування з хитрими людьми - намагайтеся якомога менше часу витрачати на таких осіб. просто пам'ятайте, що середовище прямо впливає на формування свідомості.
Популярные вопросы