Яхочу розповісти про другорядного героя кактуса з твору «ттб» л.вороніної. це прізвисько одного хлопця, його справжнє ім’я сашко смик. колись він був як усі. мав сили рівні з іншими, був одного зросту з усіма, особливо нічим не вирізнявся серед інших дітей. але після останнього літа він виріс на дві голови, накачав м'язи. особливо вирізняла його серед інших зачіска, схожа на кактус. відчувши силу, він став занадто самовпевненим, зробився бешкетником. ображав свого сусіда клима,обзивав його різними образливими словами. кактус не подобався багатьом. автор характеризує цього героя з деякою непривітністю, зовсім не симпатизує йому. називає цього героя орангутангом. він дуже добре змальовує зовнішність та риси кактуса, але без якогось захоплення ним. на мою думку, автор навіть підкреслює, що погана поведінка людей ще більше псує їх зовнішність. сашко у творі пережив багато пригод, дечому навчився. мене тішить те, що він більше не буде зрадником і не показуватиме свої «колючки».
Спасибо
Ответ дал: Гость
добра господарка , здорова жінка)
Ответ дал: Гость
1.кінь остапа
"кінь під ним гарячий, вороний, той, що у пана лишився на стайні"
2.зовнішність остапа:
" і міцного, з чорними очима, орлячим носом і темним молодим вусом на засмаленому обличчі"
3.почуття остапа, яке охопило його на чужій землі:
"дивне почуття обхопило остапові груди: замість радості - сильне почуття обурення стрепенуло його істоту. в один мент відчув він усі кривди й знущання, які зазнав у покинутому краї, і, твердо упираючись ногами в нову, не панщизняну землю, він затис кулак і погрозив на той бік річки."
Популярные вопросы