Привіт автори цих євангеліє є 4 апостоли марк матвій лука і іван вони хочуть навчити людей пробачати на відмінну від старого заповіту. постав мені багато ів
Спасибо
Ответ дал: Гость
біля паркану росте кущ калини.навесні він вкривається цвітом ,наче білою піною.листя калини ясно-зелене , тендітне.
восени калина багряніє.серед широкоготемно-зеленогоз рудими прожилками листя червоніють важкі кетяги ягід.потім листочки опадуть,а до калини частіше прилітатимуть пташки.
Ответ дал: Гость
1) омелько кайдаш - працьовитий, заклопотаній. в нього є хист до праціі він міг бі бути багатою людиною, але через свою пристрасть до горілки, не може назбирати багато грошей. боїться потонути і тому поститься, поважає бога і тримає піст на свята.
2) кайдашиха - сварлива, гостра на язик, лицимірна, хитра, горда, услужлива. поважає панів, від котрих набралась гордості і пихатості. господиня в домі, але хоче відпочити на старість і тому звалює усю роботу на невісток. проявляє ніжність лише до свої хонуків.
Популярные вопросы